Kadra szkoleniowa

Trenerzy UKS Chemik Sport Akademia Gorzów Wlkp. posiadają przygotowanie pedagogiczne oraz uprawnienia do zawodu nauczyciela wychowania fizycznego w szkołach na wszystkich poziomach edukacji, w instytucjach kultury fizycznej, administracji samorządowej i państwowej, organizacjach społecznych, instytucjach badawczych oraz instytucjach zajmujących się doradztwem i upowszechnianiem wiedzy z zakresu aktywności fizycznej. Posiadają państwowy tytuł trenera II klasy z dyscyplin: piłka nożna, lekka atletyka oraz uprawnienia do programowania, planowania i koordynowania pracy szkoleniowej w zakresie sportu kwalifikowanego.

Wlaźlak Michał

Michał Wlaźlak

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. na kierunku wychowanie fizyczne, specjalność trener piłki nożnej. Ukończył kurs szkoły trenerów PZPN uzyskując dyplom UEFA B. Na co dzień prezes UKS Chemik oraz Wicedyrektor i nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Bogdańcu.

Świerniak Leszek

pilka nozna dla dzieci gorzow treningi

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. na kierunku wychowanie fizyczne - specjalność  trener piłki nożnej. Ukończył kurs szkoły trenerów PZPN uzyskując dyplom UEFA B.

Mazur Norbert

pilka nozna dla dzieci gorzow treningi

Wieloletni trener piłki nożnej pracujący z dziećmi. Ukończył kurs szkoły trenerów PZPN uzyskując dyplom UEFA B.

Mielcarek Przemysław

Przemysław Mielcarek

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. na kierunku wychowanie fizyczne. Na co dzień czynny pedagog i nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Jeninie.

Pawęska Joanna

Joanna Pawęska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp. na kierunku wychowanie fizyczne. Na co dzień czynna pedagog i nauczycielka wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Bogdańcu.

Skrzyński Jacek

Jacek Skrzyński

Wieloletni zawodnik na pozycji bramkarza miedzy innymi w takich klubach Legia Warszawa a obecnie trener bramkarzy FA Chemik Gorzów. Ukończył kurs szkoły trenerów PZPN uzyskując dyplom UEFA B.

Zdrojewski Adam

Dołącz do nas — czekamy na Ciebie!

Trzy kroki, by zostać naszym zawodnikiem

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

gorzow.wlkp@footballacademy.pl
tel. 696 489 666

FacebookTab