Dawid Kownacki gościł w Football Park Gorzów

02.03.2020

Wiadomo nie od dziś, że DAWID KOWNACKI nie zapomniał o swoich korzeniach i w różny sposób wspiera rozwój piłki nożnej w naszym regionie. Jednak oficjalnej szkoleniowej rekomendacji udzielił tylko UKS Chemik Gorzów. Cieszymy się z tego powodu, bo to doskonałe świadectwo jakości naszej pracy i rozwoju. A jeśli ktoś chciałby rozpocząć lub rozwinąć przygodę piłkarską to może warto, aby wsłuchał się w głos Reprezentanta Polski. Zapraszamy.

Obecnie Dawid jest kontuzjowany i trwa jego rehabilitacja. Korzystając z pobytu w Gorzowie, w minionym tygodniu gracz bundesligowej Fortuny Düsseldorf dwukrotnie postanowił wesprzeć swoją obecnością i cennymi radami naszych zawodników.Z pewnością były to dla nich bardzo cenne, niezapomniane chwile. Po zajęciach w Football Park Gorzów Wlkp, Dawid Kownacki długo i chętnie rozmawiał z chłopcami i ich rodzicami, nie szczędząc czasu na autografy i pamiątkowe zdjęcia. Reprezentant Polski zachęcał naszych zawodników do wytężonej pracy i ciągłego indywidualnego rozwoju, na który jak wiadomo kładziemy bardzo duży nacisk w naszym klubie.
Dziękujemy za tę podwójną wizytę, wsparcie i wspólnie spędzony czas oraz życzymy rychłego powrotu do zdrowia!
Dawidzie - do zobaczenia już wkrótce na kolejnych treningach UKS CHEMIK GORZÓW

Piłka nożna Gorzów dzieci treningi Chemik Stilon Stal Warta
Piłka nożna Gorzów dzieci treningi Chemik Stilon Stal Warta
Piłka nożna Gorzów dzieci treningi Chemik Stilon Stal Warta

Dołącz do nas — czekamy na Ciebie!

Trzy kroki, by zostać naszym zawodnikiem

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

gorzow.wlkp@footballacademy.pl
tel. 696 489 666

FacebookTab