ZWYCIĘSTWO PIERWSZEJ DRUŻYNY MŁODZIKÓW

09.09.2017

Ze zmiennym szczęściem zagrały dziś nasze drużyny Młodzików. Pierwszy zespół po ciekawym, obfitującym w liczne zwroty akcji spotkaniu pokonał Ilankę Rzepin 6:4. Trzeba przyznać, że goście przyjechali do Chwalęcic mocno zmotywowani, a szala na naszą korzyść przechyliła się dopiero w ostatnich 10 minutach, za co należą się brawa! 
Z kolei drugi zespół musiał uznać wyższość ekipy Stilonu Gorzów w stosunku 0:6. Spokojnie podchodzimy jednak do analizy tego spotkania, gdyż był to debiut tej drużyny w tegorocznych rozgrywkach. Nie zmienia to faktu, że liczymy na mocne zaangażowanie naszych zawodników podczas najbliższych treningów. Do zobaczenia na zajęciach.

Dołącz do nas — czekamy na Ciebie!

Trzy kroki, by zostać naszym zawodnikiem

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

gorzow.wlkp@footballacademy.pl
tel. 696 489 666

FacebookTab