ZAPROSZENIE DLA ZAWODNIKÓW Z ROCZNIKÓW 2005 I 2006

18.07.2019

Zapraszamy zawodników urodzonych w ROCZNIKACH 2005 i 2006. Jeśli z jakiś powodów rozważasz zmianę barw klubowych i pragniesz wykorzystać w jak najlepszy sposób najbliższy sezon oraz przeżyć piękną piłkarską przygodę – WYKORZYSTAJ SZANSĘ.
Dlaczego warto dołączyć do FA Chemik Gorzów?
Dla nas liczy się się przede wszystkim ROZWÓJ INDYWIDUALNY ZAWODNIKA. Zwycięstwa drużyny oczywiście cieszą i budują ducha drużyny. Koncentrujemy się jednak na kształceniu i promocji indywidualnej. 
Oto krótkie podsumowanie rundy wiosennej minionego sezonu (2018/2019) w grupie Młodzik U-13, które pokazuje kierunek funkcjonowania całego klubu FA CHEMIK GORZÓW, jaki został wytyczony dwa lata temu. 
Nasze działania koncentrowały się na:
1) Zapewnieniu wysokiej jakości szkolenia i jak najlepszym promowaniu poszczególnych zawodników, które pozwolą w przyszłości na rozpoczęcie piłkarskiej kariery. Efekt? Bardzo duża aktywność najlepszych polskich akademii, które chciały pozyskać naszych podopiecznych! Z dumą ogłaszamy, że pięciu naszych zawodników „wyrusza w świat”, po dokonaniu następujących wyborów transferowych:
- Franciszek Wilcząb (FA Chemik Gorzów → POGOŃ SZCZECIN)
- Jakub Chudziak (FA Chemik Gorzów → FASE SZCZECIN)
- Konrad Antosiak (FA Chemik Gorzów → MIEDŹ LEGNICA)
- Piotr Kucharski (FA Chemik Gorzów → MIEDŹ LEGNICA)
- Aleksander Raczkowski (FA Chemik Gorzów → MIEDŹ LEGNICA)
Warto dodać, że kilku innych zawodników także otrzymało propozycje z różnych akademii, aby rozpocząć naukę i grę w Szkołach Mistrzostwa Sportowego, ale - póki co - postanowili pozostać w Gorzowie. 
2) Korzystaniu z napływających do Klubu zaproszeń do udziału w testach, po to, aby każdy z wyróżniających się zawodników uzyskał okazję do autoprezentacji, a następnie możliwość jak najlepszego nakreślenia piłkarskiej kariery (doświadczenie przede wszystkim!). Nasi gracze przemierzyli tysiące kilometrów, aby móc pokazać się skautom, którzy ich wypatrzyli. Lista Akademii jest bardzo długa, a najbardziej rozpoznawalne z nich to: Zagłębie Lubin, SMS Łódź, Pogoń Szczecin, Miedź Legnica, Wisła Kraków, Cracovia Kraków, Warta Poznań, Chrobry Głogów i FASE Szczecin.
Bardzo możliwe, że kogoś pominęliśmy, za co z góry przepraszamy ;).
3) Zachęcaniu do korzystania z dodatkowych jednostek treningowych, także poza klubem. Z podziwem i radością umożliwialiśmy chętnym zawodnikom udział w bonusowych zajęciach. Działo się to zarówno na treningach indywidualnych, jak i na zaproszenie zainteresowanych Akademii (Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin i FASE Szczecin), gdzie chłopcy mogli co tydzień podnosić umiejętności. 
4) Jak największej ilości sparingów z maksymalnie wymagającymi przeciwnikami. Naszymi sparingpartnerami - za co im dziękujemy - niejednokrotnie byli m.in.: Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin, Miedź Legnica, Warta Poznań, Chrobry Głogów i FASE Szczecin (i oczywiście cała rzesza lubuskich, zachodniopomorskich czy dolnośląskich drużyn).
enlightenedDrugie miejsce w rozgrywkach I ligi GOZPN nie traktujemy w kategoriach porażki (choć ambicje były oczywiście odrobinę większe ;)), a każdy ligowy mecz traktowaliśmy przede wszystkim jako okazję do podnoszenia indywidualnych umiejętności naszych podopiecznych. Godnym podkreślenia jest fakt, że aż 9 naszych zawodników w minionym sezonie reprezentowało województwo lubuskie w meczach Kadry U-13 Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Z dumą odnotujmy jeszcze świeży fakt powołania Konrada Antosiaka na obóz Letniej Akademii Młodych Orłów, która stanowi coś na kształt szerokiej Kadry Polski w danym roczniku. 

Dołącz do nas — czekamy na Ciebie!

Trzy kroki, by zostać naszym zawodnikiem

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

gorzow.wlkp@footballacademy.pl
tel. 696 489 666

FacebookTab