ŻAKI NA K-S SSE SUPER CUP 2022

30.06.2022

Choć ostatnie dni stały pod znakiem podsumowujących sezon treningów i spotkań, to nasze Żaki postanowiły wakacje rozpocząć oczywiście... turniejem. Podopieczni trenera Leszka Świerniaka wyruszyli do Kostrzyna n/O, by zagrać w "K-S SSE SUPER CUP 20022". Turniej rozegrany w ramach cyklu "Piłkarski Laur" zgromadził 12 lubuskich drużyn. Nasza drużyna awansowała do półfinałów i tu - mimo klarownych sytuacji - zabrakło skuteczności. Ostatecznie Żaki kończą turniej na 4. miejscu i nauką, że samo nic nie przyjdzie i trzeba dobrą dyspozycję przekuć na zdobycze bramkowe. A teraz - życzymy pięknych wakacji!

treningi piłkarskie dla dzieci w Gorzowie Stilon Gorzów Warta Gorzów Stal Gorzów Chemik Kania Cup Progres Gorzów Pro Europa Viadrina Akademia Młodych Orłów SBG CUP
treningi piłkarskie dla dzieci w Gorzowie Stilon Gorzów Warta Gorzów Stal Gorzów Chemik Kania Cup Progres Gorzów Pro Europa Viadrina Akademia Młodych Orłów SBG CUP

Dołącz do nas — czekamy na Ciebie!

Trzy kroki, by zostać naszym zawodnikiem

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

gorzow.wlkp@footballacademy.pl
tel. 696 489 666