WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ! FOOTBALL PARK TUŻ TUŻ...

04.10.2017

Jeśli wszystko ułoży się zgodnie z planem, już w przyszłym sezonie powinniśmy cieszyć się grą w nowoczesnym Centrum Piłkarskim FOOTBALL PARK. A wszystko po to, aby nasze dzieci mogły w jak najlepszych warunkach trenować również w okresie halowym. W zależności od warunków atmosferycznych, zawodnicy zmuszeni są trenować pod dachem przez 5-6 miesięcy. Odliczając okres wakacyjny, łatwo obliczyć, że przynajmniej połowę roku większość grup musi spędzić na twardym parkiecie. Wielu zawodników często zmaga się z bolącymi stawami czy zmorą rosnących nastolatków tzw. martwicą pięt. Mamy więc nadzieję, że Football Park, oprócz znakomitych warunków treningowych, w dużej mierze pomoże wyeliminować te wszystkie zdrowotne kłopoty. 
Wierzymy, że za rok - dzięki pomocy gorzowskiego Magistratu - nasi wychowankowie wybiegną na sztuczną piłkarską trawę III generacji. To będzie obiekt stworzony na potrzeby naszego klubu (nie za duży, nie za mały, z pełnym zapleczem sanitarnym), tak aby zapewnić wszystkim grupom komfort w doskonaleniu piłkarskich umiejętności.
Z tego miejsca pięknie dziękujemy za zaufanie, zarówno gorzowskim politykom, jak i krajowym władzom Football Academy. Liczymy, że wzajemna współpraca okaże się owocna dla wszystkich stron.
O szczegółach inwestycji można przeczytać na stronie Radia Gorzów. Tam także zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi wiceprezydenta Radosława Sujaka oraz prezesa Michała Wlaźlaka.
Dołącz do nas - czekamy na Ciebie!

Link na stronę Radia Gorzów:

http://radiogorzow.pl/radio-zachod/wiadomosci/w-gorzowie-powstanie-kryte...

Dołącz do nas — czekamy na Ciebie!

Trzy kroki, by zostać naszym zawodnikiem

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

gorzow.wlkp@footballacademy.pl
tel. 696 489 666

FacebookTab