SEBASTIAN ROJEK Z POWOŁANIEM NA LAMO (Letnią Akademię Młodych Orłów 2021)

06.07.2021

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że po raz kolejny zawodnik UKS Chemik Gorzów otrzymał powołanie na Letnią Akademię Młodych Orłów. Tym razem na to wyróżnienie zasłużył nasz Młodzik, SEBASTIAN ROJEK (rocznik 2009). Podopieczny trenera Leszka Świerniaka, dzięki powołaniu z Polskiego Związku Piłki Nożnej,  od 11 do 18 lipca - wspólnie z najzdolniejszymi rówieśnikami - trenować będzie w Wałbrzychu.
Przypomnijmy, że projekt LAMO stanowi bezpośrednią selekcję przed młodzieżowymi reprezentacjami Polski. Zgrupowanie U-12 przeznaczono dla najzdolniejszych zawodników z rocznika 2009. Powołani mają okazję trenować pod okiem selekcjonerów młodzieżowych reprezentacji Polski. Udział w LAMO to kolejne ogromne wyróżnienie dla naszego klubu. Godnym podkreślenia jest fakt, że nasz wychowanek jest jedynym zawodnikiem Gorzowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej z powołaniem na Letnią Akademię Młodych Orłów 2021 U-12. Brawo Sebastian! Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek kolejnej, większej przygody.

treningi piłkarskie dla dzieci w Gorzowie Stilon Gorzów Warta Gorzów Stal Gorzów Chemik
treningi piłkarskie dla dzieci w Gorzowie Stilon Gorzów Warta Gorzów Stal Gorzów Chemik
treningi piłkarskie dla dzieci w Gorzowie Stilon Gorzów Warta Gorzów Stal Gorzów Chemik

Dołącz do nas — czekamy na Ciebie!

Trzy kroki, by zostać naszym zawodnikiem

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

gorzow.wlkp@footballacademy.pl
tel. 696 489 666