Sebastian Rojek jedzie na Jesienną Akademię Młodych Orłów

15.10.2021

Polski Związek Piłki Nożnej przedstawił listę powołanych na Jesienną Akademię Młodych Orłów 2021 - turnus chłopców z rocznika 2009, który odbędzie się w dniach 18-22.10.2021 r. w Pruszkowie. Miło nam donieść, że w gronie powołanych znalazł się nasz zawodnik, SEBASTIAN ROJEK. Akademia Młodych Orłów stanowi bezpośrednią selekcję przed młodzieżowymi reprezentacjami Polski. Jesienne zgrupowanie U-12 przeznaczono dla 40 najzdolniejszych zawodników z rocznika 2009 z całego kraju. Powołani będą mieli okazję trenować pod okiem selekcjonerów młodzieżowych reprezentacji Polski.

Przypomnijmy, że chcąc umożliwić jak najlepszy rozwój naszemu utalentowanemu zawodnikowi, w bieżącym sezonie został on wypożyczony do akademii Stilonu Gorzów, w ramach porozumienia i funkcjonowania Gorzowskiego Centrum Piłkarskiego. Stało się tak - w porozumieniu z rodzicami - mimo posiadania w naszym klubie grupy z rocznika 2009 (to obecnie najstarszy rocznik w UKS Chemik Gorzów). Dlaczego? Ano dlatego, że umiejętności Sebastiana predysponują go do rywalizacji i podnoszenia umiejętności z nieco starszymi piłkarzami. W GCP "Roju" taką możliwość otrzyma.

Sebastianowi Rojkowi życzymy udanego zgrupowania w Pruszkowie.

#JesiennaAkademiaMłodychOrłów

Dołącz do nas — czekamy na Ciebie!

Trzy kroki, by zostać naszym zawodnikiem

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

gorzow.wlkp@footballacademy.pl
tel. 696 489 666

FacebookTab