NASI WYCHOWANKOWIE RUSZAJĄ W ŚWIAT

27.06.2020

Trzech zawodników UKS Chemik Gorzów z rocznika 2007 swoją piłkarską przygodę będzie kontynuować poza województwem lubuskim. JANEK KAŹMIERCZAK i MARCEL SZKLARZ przeniosą się do Szczecina, a KAROL STRZELECKI – do Głogowa.
Szczególnie ciekawy jest przypadek tych pierwszych. Obaj – jako jedyni z całej drużyny 2007 – przeszli w naszym klubie wszystkie szczeble piłkarskiej edukacji (od skrzata do młodzika), doświadczając przez 8 lat wielu radości, ogromu pracy, a i czasem chwil zwątpienia. W przyszłym sezonie znów przyjdzie im spotkać się razem na boisku, ale… po przeciwnych stronach. MARCEL SZKLARZ zagra bowiem w barwach Akademii POGONI SZCZECIN, a JANEK KAŹMIERCZAK założy koszulkę FASE SZCZECIN. Zapowiadają się więc „chemiczne” derby województwa zachodniopomorskiego. Jeśli wszystko dobrze się ułoży, z pewnością delegacja naszego klubu wybierze się na to spotkanie.
Naszym TRZEM MUSZKIETEROM życzymy wytrwałości, ciągłej chęci rozwoju i mnóstwa pięknych piłkarskich emocji.

Dołącz do nas — czekamy na Ciebie!

Trzy kroki, by zostać naszym zawodnikiem

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

gorzow.wlkp@footballacademy.pl
tel. 696 489 666

FacebookTab