LETNI OBÓZ ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI

17.07.2019

Wakacje niedługo osiągną półmetek. A to znak, że zawodnicy zrzeszeni w naszym klubie wyruszają niebawem na obóz. W dniach 3-11.08.2019 r. swoje umiejętności podnosić będziemy w Międzyzdrojach. Poniżej zamieszczamy "Kartę kwalifikacyjną" uczestnika obozu - do wydrukowania, wypełnienia i przekazania (warunek konieczny!). Dla wszystkich, którzy po raz pierwszy wyruszą na zgrupowanie dołączamy także "niezbędnik obozowicza".

A teraz najważniejsze: wyjazd uczestników nastąpi 3 sierpnia (sobota) o godzinie 11:00 z parkingu Tesco przy ul. Myśliborskiej. Planowany powrót: - 11 sierpnia (niedziela) około godziny 15:00 także na parkingu przy Tesco.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem 696 48 96 66.

Dołącz do nas — czekamy na Ciebie!

Trzy kroki, by zostać naszym zawodnikiem

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

gorzow.wlkp@footballacademy.pl
tel. 696 489 666

FacebookTab