KOLEJNY ZAWODNIK CHEMIKA GORZÓW W BARWACH EKSTRALIGOWEJ AKADEMII

02.09.2019

Reprezentujący nasz klub w minionym sezonie OSKAR ŻUŁAWIŃSKI (2007) w miniony weekend zadebiutował w barwach Cracovii Kraków. Oskar zwycięsko strzegł bramki najstarszego istniejącego klubu piłkarskiego w Polsce, więc tym bardziej gratulujemy mu i życzymy powodzenia w dalszej karierze.
Dziękujemy również za list z podziękowaniami skierowanymi do sztabu szkoleniowego, rodziców i zawodników trenujących w FA Chemik Gorzów. Czytamy w nim m.in. takie słowa:
"...Na swojej drodze będziemy polecać w przyszłości 'wszystko co najlepsze w FA Chemik Gorzów ;)' i jego filozofię, tworzącą przyjazne warunki do indywidualnego rozwoju młodego piłkarza. Do zobaczenia na stadionach w przyszłości" (Oskar Żuławiński wraz z Rodzicami).
A więc do zobaczenia!

foto: Fanpage Akademii Cracovii Kraków 

Piłka nożna Gorzów dzieci treningi Chemik Stilon Stal Warta

Dołącz do nas — czekamy na Ciebie!

Trzy kroki, by zostać naszym zawodnikiem

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

gorzow.wlkp@footballacademy.pl
tel. 696 489 666

FacebookTab