KOLEJNA PIŁKARSKA PRZYGODA ORLIKÓW

23.06.2019

W Wałbrzychu nasza drużyna U-11 nie wywalczyła podczas Ogólnopolskiego Finału Finałów Turnieju Deichmann Minimistrzostwa'19 wyjazdu do Dortmundu. Ale ma na koncie kolejne świetne doświadczenie. Porażki były przeplatane zwycięstwami, zwycięstwa porażkami, przydarzył się też remis i to z gospodarzami.
Podsumowując, cieszy kolejna możliwość sprawdzenia się w towarzystwie najlepszych polskich drużyn. Dużo pracy ciągle przed nami. Najważniejsze, że sami chłopcy wiedzą, że droga na szczyt jest ciężka i długa. 
Brawo drużyna. Brawo najlepsi Kibice Rodzice!

Piłka nożna Gorzów dzieci treningi

Dołącz do nas — czekamy na Ciebie!

Trzy kroki, by zostać naszym zawodnikiem

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

gorzow.wlkp@footballacademy.pl
tel. 696 489 666

FacebookTab