INAUGURACJA SEZONU (ZAPROSZENIE)

09.09.2017

Drodzy Zawodnicy, Rodzice i wszyscy Przyjaciele UKS Chemik Gorzów! 
Wiele się ostatnio działo na zapleczu funkcjonowania naszego Klubu. Mnóstwo pracy wykonał Zarząd oraz Trenerzy, a wszystko po to, aby stworzyć zawodnikom jak najlepsze warunki do podnoszenia piłkarskich umiejętności. O efektach naszych poczynań pragniemy Was osobiście poinformować podczas inauguracji nowego sezonu piłkarskiego już w najbliższy piątek o godz. 17:00, oczywiście na boisku w Chwalęcicach.
Liczymy na Waszą obecność, ponieważ:
- wiadomości, które chcemy przekazać są znakomite i co tu dużo kryć, z pewnością będą stanowić podwaliny pod jakościowy skok w szkoleniu gorzowskiej piłki nożnej;
- należy nam się chwila radosnej integracji ;)
- rozegramy kolejny - już trzeci - chemikowy turniej pomiędzy rodzicami z poszczególnych grup trenujących w naszym Klubie.
Spróbujcie zatem wygospodarować wolne piątkowe popołudnie, abyśmy mogli cieszyć się wzajemną, jak najliczniejszą, obecnością. Wiemy, że być może pora weekendowa byłaby lepsza, ale od niemal miesiąca nasi podopieczni rozgrywają już mecze ligowe... 
A więc - DO ZOBACZENIA W PIĄTEK O GODZ. 17:00!

Dołącz do nas — czekamy na Ciebie!

Trzy kroki, by zostać naszym zawodnikiem

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

gorzow.wlkp@footballacademy.pl
tel. 696 489 666

FacebookTab