Derbowe zwycięstwo Młodzików w lidze wojewódzkiej

07.05.2021

Wczoraj z dobrej strony zaprezentowali się po raz kolejny nasi Młodzicy. Występując w roli gości, podopieczni trenera Leszka Świerniaka zwyciężyli kolegów ze Stilonu Gorzów 2:1. Do wiktorii naszą drużynę poprowadziła dwójka lubuskich kadrowiczów: Wojtek Pielak i Paweł Gongała. Ten ostatni, choć strzelił obie bramki, może mówić o małym niedosycie, bo stuprocentowych okazji do zdobycia goli miał przynajmniej z siedem ;) , ale bramkarz gospodarzy widać, że "ma papiery do gry". Naszym zawodnikom i trenerowi gratulujemy postawy na boisku. I dalej ciężko pracujemy.

treningi piłkarskie dla dzieci w Gorzowie Stilon Gorzów Warta Gorzów Stal Gorzów

Dołącz do nas — czekamy na Ciebie!

Trzy kroki, by zostać naszym zawodnikiem

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

gorzow.wlkp@footballacademy.pl
tel. 696 489 666

FacebookTab